MYKolej Bursa Kampüsünü Açtı

MYKolej Bursa Kampüsünü Açtı

Çağın ihtiyaçları doğrultusundaki eğitim modeliyle, 11 şehirde toplam 17 yerleşke ve 37 şubesindeki 475 derslikte, 10 bin 200 öğrenciye hizmet veren MYKolej, yeni bir eğitim yatırımını daha hayata geçirdi. Anaokulu, ilkokulu, ortaokulu ve anadolu lisesini bünyesinde barındıran 33 derslik ve 700 öğrenci kapasiteli MY Kolej Bursa Kampüsümüzün açılışını, Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu ile Bursa protokolü yaptı.

MY Kolej Bursa Kampüsü açılışına; Başbakan Yardımcısı Hakan Çavuşoğlu, AK Parti Bursa Milletvekili Osman Mesten, Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkanı Alinur Aktaş, Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, Keles Belediye Başkanı Mehmet Teke, AK Parti Nilüfer İlçe Başkanı Ufuk Ay, AK Parti Osmangazi İlçe Başkanı Ufuk Cömez, Murat Yıldırım Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yıldırım, AlpişGroup Yönetim Kurulu Başkanı Sertaç Karaalp, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri, milletvekili aday adayları, öğretmenler, öğrenciler, eğitim camiasının temsilcileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Murat Yıldırım, “En önemli yatırım insana yapılandır”

Programın açılışında konuşan ve kampüsün Bursa´nın en iyi yerinde olduğuna işaret eden Murat Yıldırım Eğitim Kurumları Yönetim Kurulu Başkanı Murat Yıldırım, insana yapılan yatırımım önemime işaret etti. İnsanı şekillendirenin de eğitim olduğunu belirten Yıldırım, “Eğer insanın kafasına, kalbine, insanı doyuracak olan midesine hitap edemezseniz, başarılı olamazsınız. Bu düşünceyle milletimize nasıl katkı sağlarız, öğrenciler bu şekilde nasıl fayda sağlar diye yola çıktık. Bizi farklı kılan milli ve yerli esas anlayışımızdır. Milli değerlere sahip, vatanına ve insanına sahip çıkabilecek bir nesil yetiştirmek amacıyla yola çıktık. Bunda iddialıyız” dedi.

Yıldırım, “Veliler MY kalitesine güveniyor”

Velilerin “MY kalitesine” güvendiğine işaret eden Yıldırım şöyle devam etti:

“Güvenilir bir limanız. Velilerimiz, çocuklarının kendi düşünce tarzlarına göre yetişecek, eğitim alacağına inanıyor.Hem ilmi hem de sosyal yönde erdemli bireyler yetiştirerek, özbenliğini ortaya koyacak nesiller yetiştirmek için bu okulları açtık ve açmaya da devam edeceğiz.My